Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


Kakavos ceremonija – Malda Vandeniui su Îanäwa

Apie

Renginys įvykęs

2022 metų vasaros svaigulyje Meksikos vedliai – ÎANÄWA vėl sugrįžta į Lietuvą. Vasarai besibaigiant Rugpjūčio 25 d. Vilniuje (Studija OM) ir Rugpjūčio 26 d. Kauno rajone (Dijūta Kalnalis) kviečiame į Šamanišką kakavos ceremoniją – Sonoterapiją.

Čia vėl prisiliesime prie šios akimirkos, ištirpsime kolektyvinėje sąmonėje išliekant savimi, dėkosime Motinai Žemei, mėgausimės Meksikietiška kakava bei aromaterapiniais kvapais, šoksime su gyvai atliekama vedlių muzika.

Kakavos ceremonija tai malda vandeniui, kurioje kaip grupė dainomis ir praktikomis mes sėjame, maitiname ir įgyvendiname ketinimus mėgautis gyvenimu ir dabartimi.

Kakava yra galinga senovinė, bet subtili medicina, kurią dovanoja Motina Žemė. Ši medicina auga ten, kur gausu vandens, ir yra gimtoji Amerikos indėnų tautoms, kurių išmintingi protėviai su didele meile paveldėjo šį gražų bei senovinį altorių.

Aukštos vibracijos garsų kelionės metu atversime širdį ir emocijas bei suvokimus.

Garsai, taip pat spalvos yra viena iš pirmųjų energijos apraiškų, jie yra kodai, kuriuose yra gryna ir dieviška informacija. Šiais garsais mes galime modifikuoti įvairias kūno dalis, emocijas ir mintis, per aukšto dažnio garsų ir dieviškos muzikos kelionę pasiekiame norimus savo gyvenimo suvokimus.

Terapijos metu grojame gyvą muziką, taip pat dirbame su aromaterapija.

Rekomendacijos:
– Geriausia apie 5h nevalgyti prieš ceremoniją.
– Atsivežti savo puodelį.
– Jeigu norite galite atsivežti savo užtiesaliuką.
– Renginys truks iki 4 Val.

Nuo Birželio 26 d. bilietai brangs! Pirmieji 10 bilietų po 39 Eur/asm. Bilietų kiekis ribotas!

ÎANÄWA – yra medicinos muzikos projektas (Uttama Zeini (Meksika) ir Aiyana Quilla (Lietuva)), audžiantis maldas iš viso pasaulio į spalvingą raštuotą garsų kelionę. Meksikos – Kolumbijos ir Lietuvos kilmė jų muzikai suteikia daug įvairovės ir leidžia susijungti su vidine senolių atmintimi. Duetas gyvena Meksikoje, kur dedikuoja visą laiką senovinės medicinos studijoms grodami ceremonijose su maestrais/vedliais iš įvairių kultūrų. Projektas gimė grojant medicinos ceremonijose, taip pat festivaliuose ir susibūrimuose, kombinuojant etnines tradicijas ir modernius ritmus, naudojant instrumentus iš įvairių pasaulio šalių. Jų muzika kviečia švęsti gyvenimą ir atspindi protėvių išmintį.