Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


Kabloonak | Vasaros Terasa

Apie

Renginys įvykęs

Kabloonak muzika yra saugus uostas tiems, kurių pilkąsias ląsteles jau kiek per daug išvargino šaižus šiuolaikinio miesto ritmas.
Užuovėją jo kūryboje ras ir tie, kuriems gyvenimo eteryje – per daug. Ir visai ne dėl to, kad Kabloonak yra koks nors labai ramus ir tylus lopšinių suokėjas. Anaiptol. Jis pats nuo viso to, kas parašyta aukščiau, jau spėjo keliskart pavargti ir vėl visko pasiilgti. Dėl to ir dainuoja, pats save apsikabinęs.
Jautriai poetiškos ir brandžiai sarkastiškos jo kūrybos iškarpos įkvepia sutrenkti vieną kitą šokį dviese. Nebūtinai lėtą. Bet dviese. Kabloonak yra absoliučiai ir amžinai apie meilę ir už ją.

Громадяни України можуть відвідати подію безкоштовно.
Į renginį Ukrainos piliečiai įleidžiami nemokamai.

Dėl staliukų rezervacijos: skambinti I-V 12:00 – 18:00 val., tel. +37069576560.
Sėdimos vietos rezervacija asmeniui 15 €, tačiau bendra minimali rezervacijos suma - ne mažiau kaip 60 €. Ši suma bus panaudota gėrimų sąskaitai apmokėti bare. Rezervacijos nepriimamos per Facebook.

Vartai: 19:00
Koncerto pradžia: 20:00