Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


Ką Ivanas rado spintoje ir kas įvyko paskui

Apie

Renginys įvykęs

Markučių dvaro muziejus kviečia į ypatingą renginį, kuris vyks Markučių dvare lapkričio 19 d. Šią dieną atskleisime prieš metus įvykusį atradimą - atsitiktinio XIX a. knygų spintos, iki šiol slepiančios savyje buvusios dvaro savininkės paslaptis, ir iškilaus mados dizainerio susitikimo rezultatą.
Šis lemtingas susitikimas tapo atspirties tašku istorinio kostiumo rekonstrukcijos projektui, muziejaus atliktam bendradarbiaujant su mados dizaineriu Ivanu Vladimirovu (Sofija, Ciurichas, Hamburgas, Viena, Vilnius). Ivanas yra tarptautiniame lygmenyje pasižymėjęs meistras, tarp jo klientų yra televizijos ir teatro žvaigždžių, Europos karališkųjų šeimų narių. Meistro patirtis, meilė mados istorijai ir aistra kūrybiškiems iššūkių sprendimams tapo šio projekto varomąja jėga, o elegantiškos Varvaros Puškinos nuotraukos - jo įkvėpimu.
Kviečiame sudalyvauti paskutiniame šiais metais „La mode se démode: mada per amžius“ ciklo renginyje ir pamatyti, kaip mados istorija vėl atgyja autentiškame XIX a. Markučių dvaro interjere!
Renginys anglų kalba. Galimas vertimas į lietuvių, rusų kalbas.
Vietų skaičius ribotas.