Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Muzika meilei

Apie

Renginys įvykęs

Gražiausios populiarios meilės dainos bei meilės himnais tapsianti kūryba.

Kviečiame į romantika alsuojantį gražiausių meilės dainų koncertą, kuriame gitaros, balso, violančelės ir perkusijos garsais atgims kūriniai iš miuziklų "The Greatest Showman", "Moulin Rouge", taip pat pasaulį apskriejusios ir širdis virpinančios Bryan Adams, Coldplay, Elton John ir kt. melodijos.

Jums koncertuos:

Justinas Stanislovaitis – dainininkas, aktorius, dainų tekstų ir muzikos autorius, grupės „Justin 3“ siela ir įkūrėjas. Televizinių projektų „Mes vieno kraujo“ ir „Eurovizija“ finalininkas. Tarptautiniame kompozitorių konkurse „JZ Microphones“ komisijos pirmininkas James O’Brien (U2, Rea Garvey vadybininkas) grupei „Justin 3“ skyrė Grand Prix apdovanojimą. Justino dainos skamba ne tik Lietuvos, bet ir daugybės pasaulio radijo stočių eteriuose „BBC Radio One“, „Capital Fm“, „Heart Fm“, „Kiss FM“ ir kt. kartu su violančelininke Ieva Gaudešiūtę, perkusininku Martinu Markevičiumi ir gitaristu Šarūnu Starinsku.