Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Justin 3 albumo "Lullabies from Space" pristatymas

Informacija

Renginys Renginys:
Koncertas
Data Data:
Ketvirtadienis, Vasaris 10, 2022
Pradžia Pradžia:
19:00 val.
Pirkti internetu Pirkti internetu:

Apie

Justin 3 „Lullabies from Space“ koncertas internetu

POP/SOFT ROCK/FOLK/ELECTRONIC grupė Justin 3 išleidžia savo E.P. (Trumpametražį muzikos albumą) „ Lullabies from Space“

„Justin 3“ garsėja dėl savo garsinių eksperimentų kuriant garso peizažus, leidžiančius žmonėms pasijusti tarsi keliauti per begalybę.

Tiesioginė transliacija internetu vyks vasario 10 d. - 19:00 Lietuvos Rytų Europos laiku Laiko juosta Lietuvoje (GMT+2)

Žiūrovai galės bendrauti ir užduoti klausimus.

„Justin 3“ yra pop roko muzikos projektas iš Lietuvos, sukurtas Justino Stanislovaičio (vokalinė gitara) dainų muzikos bei tekstų autoriaus, žinomo dėl daugybės pasirodymų nacionalinėje televizijoje ir tarptautinių projektų. Justin 3 dainas transliuoja beveik visos nacionalinės ir kai kurios tarptautinės radijo stotys, tokios kaip BBC radio One, Capital FM, Kiss FM ir kt. Justin 3 surengė daugybę TV pasirodymų ir grojo didžiausiuose Lietuvos ir Europos festivaliuose, taip pat daug privačių koncertų visame pasaulyje.