Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


Renginys įvykęs

Justė Kraujelytė - Albumo Therapy pristatymas

Spalio 16 d. kokteilių bare „Salionas“ – Justės Kraujelytės debiutinio albumo „Therapy“ pristatymas.

20 metų sceninės patirties turinti ir ne viename televizijos projekte, grupėje („OKATA“, „Fume&Comette“, „BEATS“) ar kaip žymių atlikėjų back vokalistė atpažįstama Justė pristato solinių dainų rinkinį. Koncerte skambės singlai „Stormy waters“, „Like they say or do“, „You did before“ ir dar niekam negirdėti naujo albumo kūriniai, papildyti gyvų instrumentų skambesiu.

Koncerto svečiai kviečiami degustuoti specialiai šiam vakarui sumiksuotą kokteilį bei leistis į audiovizualinę kelionę, ieškant santykio su savimi, vidiniais išgyvenimais, atrasti savo pačių tinkamiausią unikalią terapiją.

„Tai bus labai intymus susitikimas, kuriame pagaliau nemeluosiu nei sau, nei kitiems. Čia suskambės visos mintys, abejonės, patirtys ir suvokimai. Man tai – ir pabaigos, ir naujos pradžios vakaras. Noriu pakviesti jį patirti drauge. Linkiu pasijusti – taip, kaip norėsis, ir visiems kartu pabūti čia ir dabar,“ – kviečia Justė.

Projektas iš dalies finansuojamas Lietuvos kultūros tarybos.

Renginio vietoje asmenys, vyresni nei 6 m., privalo dėvėti nosį ir burną dengiančią apsaugos priemonę. Į renginį neįleidžiami karščiuojantys, turintys ūminių kvėpavimo takų ar infekcinėms ligoms būdingų simptomų asmenys, bei asmenys, kuriems nėra pasibaigusi privaloma izoliacija. Nerekomenduojame lankytis rizikos grupės asmenims ir (arba) sergantiems lėtinėmis ligomis. Įėjus prašome laikytis socialinio 1 metro atstumo tarp lankytojų.