Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


Jurga - Gimtadienio turas | Vilnius

Apie

Renginys įvykęs

Jurga – Gimtadienio turas

Gimtadienį netrukus minėsianti Jurga kviečia į svarbiausius šių metų koncertus! Išskirtinas Jurgos gimtadienio koncertas – jau vasario 10 dieną Vilniuje, muzikiniame klube „Tamsta“.

Gimtadienio pasirodymuose skambės išskirtinė programa – dainos iš naujausios Jurgos vinilo plokštelės, sentimentus sukeliantys ir klausytojų pamėgti kūriniai iš visos karjeros bei pačios šventiškiausios dainos apie svajonės, jausmų ir meilės gimimą.

„Tai gimtadienio turas, kokio dar niekada nebuvo! Šiemet kilo mintis padaryti visą mėnesį trunkantį gimtadienį ir jį atšvęsti koncertuose su savo klausytojais!“

Jurga neabejoja, kad visi šventiniai koncertai bus išskirtiniai, o klausytojai su Jurga ir jos kūryba galės susitikti kaip niekad artimai. Pasirodymuose naujai suskambės geriausių dainų aranžuotės ir išsiilgti kūriniai iš pirmųjų Jurgos albumų. Taip pat dainininkė gerbėjams ruošia muzikinę staigmeną – keletą kūrinių ji atliks pati grodama klavišiniais ir perkusija.

Vasario 10-ąją, tikslią Jurgos gimtadienio dieną, Vilniuje įvyksiantis koncertas bus pats trankiausias – šiame pasirodyme prie Jurgos ant scenos prisijungs visa dainininkės grupė ir dar daugiau kviestinių muzikantų.

„Svarbiausia gimtadienyje – svečiai! Esu tikra, kad kartu sukursime šventę visiems, kas dalyvaus. Bus ypatingų duetų ir seniai skambėjusių dainų, žinoma, kartu pūsime ir žvakes nuo gimtadienio torto“, – šypsosi Jurga.

Nepraleiskit progos išgirsti Jurgos muziką iš arti ir asmeniškai pasveikinti dainininkę su gimtadieniu! Šventinis koncertas – vasario 10 dieną Vilniuje, muzikiniame klube „Tamsta“.

Durys – 18:30 val.
Koncertas – 20 val.

Staliukų rezervacija: el. paštu club@tamsta.com arba telefonu +370 669 49 342. Rezervacijos laikomos iki 19:30.

Koncertas su grupe. Norime saugoti Jus ir apsisaugoti patys, todėl renginyje dalyvauti galės tik žiūrovai su Galimybių pasu.