Renginiai Vilniuje domina daugelį, todėl, jei ieškote, kas vyks artimiausiu metu sostinėje: šiandien ar rytoj, esate tinkamoje vietoje! Ši svetainė yra puikus šaltinis, kuriame rasite išsamų sąrašą artėjančių renginių tiek Vilniuje, tiek jo apylinkėse.


Julijos Ritčik TRIO | Gyvo garso koncertas

Apie

Renginys įvykęs

Jaukus vakaras klube kartu su Julijos Ritčik trio. Išgirsite originalias autorines dainas bei įtraukiančias, stilistiškai netikėtas žinomų dainų interpretacijas.

Programa:
19:00 Durys
20:00 Koncerto pirma dalis
20:45 Pertrauka
21:00 Koncerto antra dalis

Bilietai: 12 € (mokama vietoje banko kortele)
Adresas: Geležinkelio g. 6 (įėjimas iš perono pusės, 4 aukštas), Vilnius

Kviečiame atvykti prieš koncerto pradžią, pasivaišinti bare bei įsikurti prie staliukų. Staliukų rezervavimas: 8-655-66989 arba muzikosstotis@gmail.com

Julijos Ritčik trio

Julija Ritčik (vokalas, akustinė gitara, banjolele, gitarinė bandža, dainų autorė)
Justas Jasenka (vokalas, gitara, dainų autorius)
Rimantas Jasenka (vokalas, bosinė gitara)

Julija Ritčik - žinoma Lietuvoje atlikėja ir dainų autorė. Kartu su Rimantu ir Justu nuo 2020 m. koncertuoja kaip akustinis trio, bet visi trys muzikantai daugelį metu grojo grupėje „4FUN”, kuri susibūrė 2001m. Vilniuje ir didžiausio pripažinimo sulaukė 2007 m. atstovaudama Lietuvai „Eurovizijos“ dainų konkurse Helsinkyje.
Trio repertuaras platus ir neapsiriboja vieno muzikinio stiliaus rėmais – grupė atlieka tiek originalias dainas, tiek įvairių žanrų ir laikmečių hitus lietuviškai ir angliškai. Trio išskirtiniai bruožai – tribalsis dainavimas, akustinės aranžuotės ir originalios, stilistiškai netikėtos žinomų dainų interpretacijos.