Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   J. Leitaitė, O. Kolobovaitė, E. Bavikinas "Muzika sielai"

Renginio informacija

Renginys Renginys:
Koncertas
Data Data:
Trečiadienis, Lapkritis 4, 2020
Vieta Vieta:
Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilniaus g. 30, Vilnius
Pradžia Pradžia:
19: 00 val.
Trukmė Trukmė:
1 val. 20 min.

Apie

Nors už lango bus jau ruduo, tegu mūsų širdyse netrūksta šilumos ir meilės. Juk sutikite - meilė yra vienas pagrindinių įkvėpimo šaltinių muzikos kūrėjams. Didžioji dalis kūrinių yra būtent apie ją: besiskleidžiantys pirmieji jausmai, mylimojo ilgesys, sudaužyta širdis - pagrindinės temos daugelio atlikėjų dainose.

Solistai:

Judita Leitaitė

Ona Kolobovaitė

Egidijus Bavikinas

Akomponuoja:

Audronė Juozauskaitė (fortepijonas)

Paulina Daukšytė (smuikas)

Džiaugiamės galėdami sušildyti Jūsų širdis puikiu koncertu, kuriame ryškiausi Lietuvos solistai : Judita Leitaitė, Ona Kolobovaitė ir Egidijus Bavikinas muzika ir harmonija palies kiekvieno širdį.

Kviečiame lapkričio 4 d. 19 val. Šv. Kotrynos bažnyčioje išgyventi kiekvieną muzikos taktą ir kartu patirti dainose atsiskleidžiančias jausmų audras.

Daugiau informacijos: www.estradeja.lt arba tel: (8-675) 86528

Bilietus platina BILIETAI.LT