Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Premjera / Naujas imrovizacijos šou Improwoodas

Informacija

Renginys Renginys:
Spektaklis
Data Data:
Antradienis, Rugsėjis 27, 2022
Vieta Vieta:
Vaidilos teatras. Jakšto g. 9
Pradžia Pradžia:
19:00 val.
Pirkti internetu Pirkti internetu:

Apie

Tai nuotaikingas, spontaniškas ir nenuspėjamas teatrinės improvizacijos pasirodymas.
Šou metu profesionalūs aktoriai Milda Noreikaitė, Marius Repšys, Oskar Vygonovski ir Balys Latėnas šou metu, be išankstinio pasiruošimo, vadovaudamiesi žiūrovų pasiūlymais, iš karto kuria ir vaidina įvairiausias situacijas, netikėčiausias istorijas ir nuotaikingus personažus. Niekas nežino, kur pasisuks istorijos vingis – į romaną, užsimezgusį traukinių stotyje, tragikomišką išlikimo žaidimą negyvenamoje saloje ar kuriozišką susitikimą prie odontologo kabineto. Šiame pasirodyme nėra jokių scenarijų, išankstinių pasiruošimų ar repeticijų. Žiūrovų akyse, tiesiog „čia ir dabar”, gimsta netikėtas, linksmas ir unikalus drauge sukurtas reginys.
Prie vakaro šou vedėjo vairo stos Vytautas Rumšas jaunesnysis, o vakaro
svečias – Arūnas Sakalauskas.
„IMPROWOODAS“ - kiekvieną kartą kitoks. Viskas priklauso nuo žiūrovų pasiūlymų ir nesurežisuotų aktorių improvizacijų. Niekas nežino, kaip bus. Bet aišku, kad juoko, netikėtumų ir gerų emocijų tikrai nestigs. Žiūrovai ir aktoriai sukuria puikią atmosferą ir kompaniją, tad belieka prisijungti ir mėgautis vakaru!