Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   HELIUM | šiuolaikinio cirko festivalis

Apie

Renginys įvykęs

Menų spaustuvė 15 metų organizavo festivalį – „Naujojo cirko savaitgalis“. Per tiek metų festivalis spėjo „išaugti“ savo pavadinimą, kasmet plėtėsi ne tik festivalio programa, bet ir augo dėmesys Lietuvos šiuolaikinio cirko vystymuisi. Šiais metais festivalis keičia savo pavadinimą ir nuo šiol bus sutinkamas – tarptautinio šiuolaikinio cirko - HELIUM vardu!

Šiais metais naujų idėjų kupinas festivalis HELIUM pristatys Prancūzijos, Anglijos, Suomijos bei Švedijos šiuolaikinio cirko įkvepiančius, turiningus pasirodymus ir pirmą kartą festivalio istorijoje itin plačiai kvies susipažinti su Baltijos šalių kūrėjų darbais ir jų eskizais, šioje Baltijos šalių programoje bus pristatomi net keturi pasirodymai, išskirtinai juos festivalio lankytojai galės stebėti nemokamai.

Keisdamasis festivalis HELIUM savo pagrindinės misijos žinutės nekeičia – ir toliau festivalis sieks supažindinti su šiuolaikinio cirko žanru Lietuvos publiką, jį pristatyti kviesdamas į kuo įvairesnius, aukštos kokybės šiuolaikinio cirko pasirodymus, taip pat kaip ir kasmet festivalio metu Lietuvos šiuolaikinio cirko kūrėjai bei šiuo žanru besidomintys žmonės turės galimybę dalyvauti festivalio edukacinėje programoje.

Tarptautinis šiuolaikinio cirko festivalis – HELIUM vyks rugsėjo 7-15 dienomis, Menų spaustuvės erdvėse, Vilniuje