Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


Gyvos itališkos muzikos koncertas

Apie

Renginys įvykęs

Kviečiu praleisti jaukų vakarą su gyva itališka ir neapolietiška muzika ir pasimėgauti puikiais Ararat restorano patiekalais.
Nepamirškite rezervuoti staliuko.

Koncertų metu visiems siūlau pakeliauti drauge su muzika po Italiją, pasiklausyti ne tik puikiai žinomų dainų, pavyzdžiui, Domenico Modugno „Volare“, Adriano Celentano „Il tempo se ne va“ ar nostalgiškosios José Feliciano „Che sarà“, bet ir mažai žinomų arba visai nežinomų italų dainų autorių ir atlikėjų, pavyzdžiui, Pino Daniele, Bennato, Lucio Dalla ir kitų kūrybos. Per koncertus kartu prisiminsime garsias italų dainas, be to, turėsite galimybę išgirsti net prieš 160 metų parašytų dainų, taip pat galėsite pasiklausyti neapolietiškų, sicilietiškų ir mažiau žinomų kitų Italijos regionų dainų/