Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Premjera! Gyvenimas be meilės, rež. Vladimir Gurfinkel

Apie

Atšauktas

Lietuvos rusų dramos teatras vasario 19, 20 dienomis naujoje teatro salėje Scena M8 (Mindaugo g. 8) pristato režisieriaus Vladimiro Gurfinkelio premjerinį spektaklį „Gyvenimas be meilės“ pagal Romaino Gary kūrybą.

Romain Gary (1914 – 1980) – Lietuvoje užaugęs žydų kilmės rašytojas, išgarsėjęs Prancūzijoje, vienintelis pasaulyje dviejų Gonkūrų premijų laureatas. Jo kūryba jungia skirtingas kultūras: prancūzų, žydų, lenkų, lietuvių ir rusų.

Pagrindinis būsimo spektaklio „Gyvenimas be meilės“ herojus yra savotiškas visų šių kultūrų vienybės simbolis, gebantis ne suskaidyti, o suvienyti skirtingus žmones bendrystei.

Pasak spektaklio režisieriaus Vladimiro Gurfinkelio: „Gyvenimo be meilės“ repeticijų pradžioje su mumis dirbo jaunas režisierius Žilvinas Beniušis, kuris padėjo mums prabilti ne tik dramos meno kalba, bet ir įsisavinti naują mums tragiškosios klounados kalbą. Nes be šios kalbos, mums atrodo, neįmanoma kalbėti apie Romainą Gary – tragišką klouną, tragišką žmogų, kuris taip stipriai susijęs su Vilniumi, su jo šviesiausiais ir tragiškiausiais istorijos puslapiais.“

Kūrybinė grupė:
Režisierius – Vladimir Gurfinkel
Dailininkė – Irena Jarutis
Choreografė – Irina Tkačenko
Kompozitorius – Vitalij Istomin
Šviesos dailininkas – Jevgenij Kozin
Multimedijos kūrėja – Natalija Naumova
Režisieriaus padėjėjos – Nadežda Pereverzeva, Ana Šliburytė
Dramaturgas – Ilja Gubin
Pjesės teksto adaptacija – Andrius Darela

Spektaklyje vaidina:
Igoris Abromovičius, Božena Aleksandrovič, Artūras Aleksejevas, Dmitrij Denisiuk, Jevgenija Gladij, Liuda Gnatenko, Šarūnas Januškevičius, Jelena Juščenko, Aleksandr Kanajev, Valentin Novopolskij, Jelena Orlova, Artur Svorobovič, Maksim Tuchvatulin, Juliana Volodko.