Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


Gypsy Fest 2022

Apie

Renginys įvykęs

Gražiausia ir spalvingiausia muzikos šventė GYPSY FEST 2022!

Renginys, kuris vyksta tik kartą metuose - pilnas čigoniškos laisvės, muzikos, aistros, daug nuoširdžių šypsenų, juoko ir jaudinančių akimirkų. Jus kviečia ir savo dainas dovanoja Lietuvos romai, Lietuvos scenos žvaigždės bei užsienio romų kolektyvai.

„Festivalis GYPSY FEST yra socialinės pakraipos ir kasmet turi specialų šūkį. 2019-aisiais sakėme:„Romas – ne džinas!“ ir kvietėme susipažinti su romų tauta, nevengti, nesibaiminti romų. 2020-aisiais skelbėme – „Be etikečių!“, kviesdami neklijuoti prie žmonių ar tautos etikečių. 2021 sakėme– „Skirtingos tautybės – vienodos vertybės!“, norėdami priminti, kad išorė gali būti skirtinga, tačiau žmogiškosios vertybės yra visiems vienodos. O šiemet kviečiame - „Mėgaukis romanizacija!“, norėdami atkreipti dėmesį, kad šiais neramiais laikais ieškotume bendrystės ir pagarbos vieni kitiems“, - sako renginio organizatoriai.

„GYPSY FEST 2022 Vilnius 4 d. programa:
12 val. interaktyvi teatrališka eisena nuo Katedros
aikštės iki Rotušės aikštės.
13 val. sveikinimo kalbos, koncertas, vaišės ir mugė
Vilniaus Rotušės aikštėje.
19 val. GRAND koncertas „Compensa“ koncertų salėje
Pasirodymus dovanos: „Sare roma“ ir Ištvanas Kvik, RONDO, Žilvinas Žvagulis, Irena Starošaitė „Du Donatai“, „Patruliai“, Samanta Tina (Latvija), Laisva, Konsuela Mačiulevičiūtė
Ypatingi svečiai - romų žvaigždės iš užsienio: „Ame roma“ (Latvija), „Romano Khaliben“ (Estija), „Olah Gipsy Beats“ (Vengrija), „Imperio“ (Čekija) „Cyganskaja Podkova“ (Ukraina).