Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Gypsy fest 2020 Vilnius

Renginio informacija

Renginys Renginys:
Koncertas
Data Data:
Sekmadienis, Rugsėjis 20, 2020
Vieta Vieta:
A.Mickevičiaus bibliotekos kiemelyje, Trakų g. 10, Vilnius
Pradžia Pradžia:
19:30 val.
Trukmė Trukmė:
2 val. 30 min.

Apie

Pasaulinė romų diena GYPSY FEST 2020 TAUTŲ MUGĖJE

Kviečiame į gražiausią ir spalvingiausią muzikos šventę - GYPSY FEST 2020 Vilnius!

Renginys, kuris vyksta tik kartą metuose - pilnas čigoniškos laisvės, muzikos, aistros, daug nuoširdžių šypsenų, juoko ir jaudinančių akimirkų… Tarp šventės svečių tokie atlikėjai kaip Inga Valinskienė, Merūnas, Radži, Rytis Cicinas, Marius Jampolskis, Irena Starošaitė, Katažyna Zvonkuvienė, SARE ROMA ir Ištvanas Kvik, Samanta Tina, Rytietiškų šokių studija SULTANA, Šokio teatras ROKADA, Ugnies teatra, taip pat laukiame ansamblių iš užsienio šalių. Švęskime BE ETIKEČIŲ!

Šiuo renginiu siekiama parodyti, jog romų bendruomenė yra atvira visiems, pasiryžusi bendrai integracijai, bendroms veikloms su visa Lietuvos bendruomene, jog romai nori ir gali dalyvauti socialiniame gyvenime. Šių metų festivalio šūkis - „Be etikečių!”. Kasmetiniame spalvingame muzikos renginyje tęsime savo misiją – laužyti stereotipus apie tautybes. “Šiemet mūsų festivalio šūkis būtent toks ir yra: „Be etikečių!” Juo norime paskleisti žinutę, kad nesvarbu, kokios žmogus tautybės, vertinti reikia patį žmogų, o ne „klijuoti etiketes“ pagal tai, kokios spalvos jo oda, iš kur jis kilęs, kokios tautybės jo tėvai. Kad stereotipai dingtų, reikia apie tai kalbėti, reikia rodyti, kad išankstinė nuomonė dažnai gali būti klaidinga. Manau, kad ne tik mūsų rengiamas festivalis, bet ir mūsų romai, puikiai dirbdami ir gražiai aptarnaudami žmones restorane, būtent tai ir daro – laužo stereotipus”, - sako vienas iš festivalio iniciatorių Ištvanas Kvik.


Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/GypsyFest.VILNIUS

Tel. +370 699 85958

Bilietus platina BILIETAI.LT


Video iš 2019 m. GYPSY FEST renginio: