Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Grupės „Plié“ koncertas | Druskomanija 2022

Apie

Renginys įvykęs

Grupės „Plié“ koncertas šiuolaikinės muzikos festivalyje „Druskomanija“

PLIÉ – šešių visiškai skirtingų muzikantų grupė, kurių kūrybos įtakos laukas labai platus – nuo juodojo metalo iki šiuolaikinės avangardinės muzikos. Spaudoje įvardinti kaip Lietuvos eksperimentinės muzikos „šarlatanai“, PLIÉ sugebėjo „išjudinti“ šalies alternatyviąją sceną savo įžūliu debiutiniu albumu „Never Took Place“ (2021). Leidinys patraukia dėmesį savo neįprastu požiūriu į fragmentinę kompoziciją, o taip pat – kaip ir kodėl apskritai egzistuoja PLIÉ. Visa tai – baletas išsukiotomis kojomis.

Atlikėjai: Matas Linkauskas (vokalas), Matas Beržinskas (saksofonas, el. gitara, efektai), Vilius Daumantas (el. gitara), Kasparas Kaminskas (bosinė gitara), Jokūbas Andriulis (būgnai), Nedas Latovinas (saksofonas)

Durys: 20:30
Renginio pradžia: 21:00
Erdvė: Sodas 2123 (Vitebsko g. 23, Vilnius)
Renginio kaina: 5 eur
Bilietai parduodami prie durų.

--------
Šiuolaikinės muzikos festivalis
DRUSKOMANIJA 2022: NARATYVAI
--------
Festivalio organizatorius: Lietuvos kompozitorių sąjunga
Rėmėjai: Lietuvos kultūros taryba, Vilniaus miesto savivaldybė, LATGA