Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Graži ir Ta Galinga ant patefono Vilniuje

Apie

Renginys įvykęs

GRAŽI IR TA GALINGA metų pabaigoje, didžiuosiuose Lietuvos miestuose žada užsukti tikrą, tarpušventį, trijų koncertų suktinį ANT PATEFONO. Kaune, Vilniuje, o finalinis Naujametinis fejerverkas sprogs Klaipėdoje.

Tikrai raudonas turas, tad žymėkitės dienas jau dabar, nes šalia žiemos švenčių švęsime ir ilgai lauktos vinilinės plokštelės gimimą.

Tikri, tikrais faktais paremti ir išgalvoti pasakojimai spektaklio-koncerto „Graži ir ta galinga“ žiūrovus nukels ne tik į skirtingus istorinius laikotarpius, bet ir į skirtingus moters gyvenimo tarpsnius, suskambančius skirtingais muzikos stiliais. Nuoširdų susijaudinimą keis juokingos istorijos, o jas – arši ironija. Bus pasakyta tai, ko negalima sakyti ir pasijuokta iš to, kas nebūtinai juokinga. Kad sužydėjusios žibutės papuoštų išdidžias moterų, vyrų ir visų įsitaisiusių tarpe, galvas.

Gražios ir tos galingos - baisingai išsiilgo pasimatymų šiuos miestuose, tad lauksime jūsų:

Gruodžio 29 d. Kauno Kultūros centre
Gruodžio 30 d. Vilniuje, klube Tamsta
Gruodžio 31 d. Klaipėdos Kultūros fabrike

Gera žinia Vilniečiams - TAMSTOJE durys atsiveria anksčiau, tad kviečiame atvykti anksčiau, o kad būtų patogiau - užsirezervuoti staliuką telefonu  Rezervacija nemokama, laikoma iki 19:30 val. Staliukai rezervuojami tik įsigijus bilietus į renginį.

Papildoma infomacija:
- Nepilnamečiai asmenys įleidžiami tik su tėvų palyda.
- Renginys dviejų dalių, su pertrauka.
- Žiūrovai įleidžiami tik su galiojančiais galimybių pasais.
- Koncerto dieną bilietai brangs, juos įsigyti turėsite galimybę ir prie įėjimo.