Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Graži ir ta galinga

Apie

Renginys įvykęs

Gražios ir galingos grįžta į Vilnių! Rugpjūčio 26d. Susitinkame menų spaustuvės kieme!

Tikri, tikrais faktais paremti ir išgalvoti pasakojimai spektaklio-koncerto „Graži ir ta galinga“ žiūrovus nukels ne tik į skirtingus istorinius laikotarpius, bet ir į skirtingus moters gyvenimo tarpsnius, suskambančius skirtingais muzikos stiliais. Nuoširdų susijaudinimą keis juokingos istorijos, o jas – arši ironija. Bus pasakyta tai, ko negalima sakyti ir pasijuokta iš to, kas nebūtinai juokinga. Kad sužydėjusios žibutės papuoštų išdidžias moterų, vyrų ir visų įsitaisiusių tarpe, galvas.

„Graži ir ta galinga“ scenoje piešia skirtingus moterų portretus ir kuria naują merginų tradiciją, kurios taip seniai reikėjo.

Rekomenduojamas amžiaus cenzas: N-14

Kūrybinė komanda: Vaiva Kvedaravičiūtė, Rugilė Latvėnaitė, Ieva Pakštytė, Asta Zacharovaitė, Marija Žemaitytė

DĖMESIO: Spektaklio-koncerto metu bus naudojamas ne mažas kiekis šieno. Įspėjame žmones, kurie turi alergijas.

Renginio dieną lankytojai turi pateikti galiojantį galimybių pasą. Šį pasą galite nemokamai gauti pasiskiepiję, persirgę Covid-19 arba sulaukę neigiamo tyrimo rezultato.

Koncerto dieną bilietai brangs.