Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Good2B erdvė atvira visoms šeimoms

Apie

Renginys įvykęs

Gegužės 15 diena - tarptautinė šeimos diena. Šia proga kviečiame į atvirų durų dieną mūsų ugdymo(si) kūrybinėje erdvėje Good2B visas šeimas.
Mes nediskriminuojame, norime, kad visi žmonės, šeimos būtų priimamos ir jaustųsi laukiamos.

Vienintelis ko netoleruojame - netolerancijos ir nepagarbos.

O kas Jūsų laukia atvykus, kas tai - Good2B, kas mes esame?

Mes - Gediminas ir Gabrielė - šeima, sukūrusi ,,Good2B" erdvę, apjungiančią mūsų abiejų veiklas - tiek mažam, tiek dideliam; vaikams, suaugusiems, specialistams, tėveliams.
Tikime - kiekvienas ras dalelę savęs, pažadins tą ,,cinkelį" savyje
Mūsų Erdvėje yra ir kūrybos, ir rimtų, ir nelabai temų, teatro, ir muzikos, linksmybių, rankdarbių, pozityvumo!

Tai - Erdvė ugdymui(si), geram laikui, kūrybai, menui, JUMS.
Kviečiame užsukti pasilabinti, susipažinti, pažaisti žaidimų (,,paprastų", stalo), pamuzikuoti įvairiais instrumentais, paplepėti, juoktis ir šiaip gerai praleisti Chill, neįpareigojantį laiką prie arbatos, kavos puodelio!
Susidomėjote ar visiškai neaišku, kas kur kaip? Užsukite! Maloniai kviečiam ir labai lauksime

O jei daaar nesate tikri - susisiekite @erdveGood2B (Facebook) dėl bet kokių kilusių klausimų, pasklaidykite mūsų Facebook puslapį.
Taip pat, kviečiam pasižvalgyti kitų mūsų veiklų, kurios realizuojasi ,,Good2B" Erdvėje Facebook puslapius: @Eventofonas , @giftija.butikas, @klounas.makaronas , @vaiku.gerove.gb

Erdvę rasite už Žirmūnų boulingo, kito pastato pirmame aukšte, po Lietuvos Verslo Kolegija, pamatysite iškabą ant durų ,,Good2B Erdvė"

Jei nerastumėte, susisiekite šiame puslapyje esančiais kontaktais
Oj laukiam laukiam, mes svetelių laukiam!

*Šio nemokamo renginio metus bus fotografuojama, filmuojama ir tai bs naudojama viešinimui, informacinei sklaidai. Dalyvaudami su tuo sutinkate.