Renginiai Vilniuje domina daugelį, todėl, jei ieškote, kas vyks artimiausiu metu sostinėje: šiandien ar rytoj, esate tinkamoje vietoje! Ši svetainė yra puikus šaltinis, kuriame rasite išsamų sąrašą artėjančių renginių tiek Vilniuje, tiek jo apylinkėse.


Gintaro apdirbimo dienos

Apie

Renginys įvykęs

Vilniaus 700 metų gimtadienio proga, Baltijos gintaro meno centras (Šv. Mykolo g. 12, Vilnius) organizuoja kultūrinių, edukacinių užsiėmimų ciklą, skirtą Vilniaus miesto savivaldybės remiamam projektui „Kompleksiškas gintaro meninės kūrybinės veiklos ciklas Vilniaus 700 metų jubiliejaus progai paminėti: gintaro amato raida ir praktiniai gintaro apdirbimo užsiėmimai“. Projekto įgyvendinimo laikotarpiu, liepos - gruodžio mėnesiais reguliariai organizuojamos nemokamos gintaro apdirbimo dienos. Užsiėmimų metu dalyviai stiprina gintaro pažinimą ne tik teorinėmis bet ir praktinėmis žiniomis, turi galimybę sužinoti gintaro apdirbimo subtilybes bei patys prisiliesti prie gintaro kaip juvelyrinės medžiagos.

GINTARO APDIRBIMO DIENOS PROGRAMA:
- pažintis su Baltijos gintaro istorija, gintaro aukojimo ritualais, gintaro žvejybos paslaptimis bei senoviniais ir šiuolaikiniais gintaro apdirbimo būdais.
- vėliau kiekvienas edukacijos dalyvis gauna gintaro grynuolį, kurį šlifuoja, poliruoja ir pasigamina savo laimę nešantį talismaną ar net apsauginį amuletą, skirtą Vilniaus 700 metų jubiliejaus proga.

Užsiėmimai nemokami, tačiau dėl riboto vietų kiekio būtina išankstinė registracija: +370 6 0789131 | bgmc@ambergallery.lt | fb.com/BaltijosGintaroMenoCentras

PROJEKTO GLOBĖJAS: Vilniaus miesto savivaldybė
PROJEKTO KOORDINATORIUS: VšĮ "Vilniaus senamiesčio atnaujinimo agentūra"