Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


Vasaros seansų ciklas: Gilios upės tyliai plaukia

Apie

Renginys įvykęs

Trečius metus medijų edukacijos ir tyrimų centro „Meno avilys“ organizuojamas nemokamų kino seansų ciklas GILIOS UPĖS TYLIAI PLAUKIA šiemet prasidės birželio 29 dieną ir truks iki rugpjūčio 16-osios. Unikalioje erdvėje po Liubarto tiltu, skulptorių Andriaus Labašausko ir Ryčio Urbansko sukurtoje „žiūrovų ložėje“, šią vasarą įvyks 20 seansų.

Šiandienos realijos – pandemija, klimato krizė, migracija, karas Ukrainoje – lėmė visuomenės susiskaldymą, kalbas apie tradicijų nykimą ir išryškino vertybinius, kintančių identitetų klausimus: iš kur mes atėjome, kas mes esame ir kuo norime būti?

Šią tapatybės problematikos teminę liniją „Meno avilio“ kuratorių Karolio Žuko, Gerdos Paliušytės ir Linos Kaminskaitės sudarytoje programoje išpildys trys kryptys: nebylusis kinas, avangardiniai filmai iš Ukrainos ir nekonvencinis Vidurio Azijos kinas.

Ir toliau stiprinant kino mylėtojų bendruomenę, „Meno avilio“ kuratorių programą papildys kitų organizacijų filmai, atliepiantys šių metų temines gaires. Seansus patiltėje rengs „Skalvijos“ kino centras, „Skalvijos“ kino akademija, Vilniaus queer festivalis „Kreivės“, Kauno menininkų namai, Kirtimų kultūros centras, „Jaunieji programeriai“ ir audiofestivalis „Banguoja“.

Organizuoja | Meno avilys

Kuratoriai | Karolis Žukas, Gerda Paliušytė, Lina
Kaminskaitė

Vizualinis indentitetas | Gailė Pranckūnaitė

Partneriai | Šiuolaikinės muzikos ansamblis
„Synaesthesis“, Nacionalinis Oleksandro Dovženko centras, Lietuvos muzikos ir
teatro akademija, „Skalvijos“ kino centras, Kauno menininkų namai, Kirtimų
kultūros centras, „Skalvijos“ kino akademija, audiofestivalis „Banguoja“,
Vilniaus queer festivalis „Kreivės“, „Moving Cinema“

Informacinis partneris | LRT

Finansuoja | Lietuvos kultūros taryba, Lietuvos kino centras,
Vilniaus savivaldybė, AGATA See less