Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Garsinio prekės ženklo kūryba: kodėl tai svarbu dabar?

Apie

Renginys įvykęs

Pastaruoju metu mus supantis pasaulis darosi vis labiau skaitmeninis ir garsinis. Siri ar Alexa mus kalbina jau ir automobilyje ar iš skalbyklės. 65% JAV vartotojų bent kartą per dieną kalbasi su virtualiu asistentu (25-65 m. amžiaus grupėje). Prognozuojama, kad pardavimai visame pasaulyje, atliekami balsu, 2022 metais sudarys virš 40 milijardų JAV dolerių (lyginant su 2 milijardais 2018 metais).

Tačiau daugelis Lietuvos prekės ženklų komunikacijoje iki šiol tradiciškai koncentruojasi tik į vizualinę sritį, savo skambesį palikdami atsitiktinumui. „Parinkite kažką savo nuožiūra" - tokia būna dažna užduotis net ir iš didžiųjų žaidėjų, reiškianti garsinės strategijos nebuvimą.

Savo paskaitoje Robertas Maliauka pasidalins patirtimi ir atvejų analize, kodėl suvaldyta garsinė komunikacija yra tas žemai kabantis vaisius, galintis padėti prekės ženklui išsiskirti ir suskambėti ryškiau tiek vaizdo ir garso reklamoje, tiek ir kituose taškuose, kur prekės ženklas susiduria su vartotoju.

Apie lektorių:
Robertas Maliauka - garso reklamos studijos DROPAUDIO įkūrėjas ir vadovas. Daugiau nei 10 metų dirba audio reklamos srityje, padėdamas prekės ženklams atrasti savo balsą (pun intended).

Renginys nemokamas, tačiau vietų skaičius ribotas! Registracija į renginį: 

Paskaita yra filmų kūrimo festivalio Odisėja72 edukacijos savaitės dalis. Daugiau informacijos apie filmų kūrimo festivalį ir artėjančius mokymus rasite čia: 

Norint dalyvauti renginyje reikalingas galimybių pasas.