Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Garbanotas ir Mellow Yellow Daffodil | Vasaros terasa

Apie

Renginys įvykęs

Dvi kosminės grupės viename koncerte!

GARBANOTAS
Galbūt nežinojote, kad grybais apaugusių Lietuvos miškų gyventojai kuria vienus geriausių psichodelinio poproko kūrinių Žemėje, tačiau dabar jau žinote.
„Garbanotas“ – gitarinė ilgaplaukių grupė, nuo 2012 m. mums dovanojanti akordus ir meilę.
Grupės skambesys – kažkur tarp „Supergrass“, „The Stone Roses“ ir „The Big Lebowski“.
Įsivaizduok, geriausias septintojo, aštuntojo ir devintojo dešimtmečių sudedamąsias ir sujunk jas su hipiškąją Kalifornija ir baltiškomis baladėmis. Tai – „Garbanotas“. Pagaliau – „Vasaros Terasoje“.

MELLOW YELLOW DAFFODIL
„Mellow Yellow Daffodil“ grojamas muzikos stilius sklando tarp bedroom-pop, lo-fi psindie, psychedelic rock ir dream-pop žanrų.
Šiame koncerte grupė dalinsis savo saldžiai melancholiška kūryba iš praeitais metais išleisto albumo „Memorabilia“ ir greitu metu pasirodysiančio studijinio LP „Žydintys Atspindžiai“.

Громадяни України можуть відвідати подію безкоштовно.
Į renginį Ukrainos piliečiai įleidžiami nemokamai.

Dėl staliukų rezervacijos skambinti I-V 12:00 – 18:00 val.,
Rezervacijos nepriimamos per Facebook.

Vartai: 19:00
Garbanotas: 20:00