Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


Šventinis renginys šeimoms „Gamtos lobių medžioklė“

Apie

Renginys įvykęs

Ar buvai girdėjęs, kad didysis kunigaikštis Algirdas gyveno Maišiagaloje? O kad čia esančiame šimtamečio dvaro sode auga Laisvės medis? Ar galėtum atspėti, kokia jo rūšis?

Rugpjūčio 10 d. (ketvirtadienį) 17 val. kartu su šeima dalyvauk komandiniame žaidime „Gamtos lobių medžioklė“, kur galėsi ne tik pasitikrinti žinias, bet ir sužinoti daugybę įdomių faktų apie mus supančią gamtą.

Žaidimas vyks Maišiagalos dvaro sode (Algirdo g. 4, Maišiagala).

Žaidimo formatas – paslėptų „lobių“ paieška sekant užuominas ir atliekant įvairias užduotis. Jų atlikimas bus vertinamas taškais. Komandos išsprendusios visas užduotis ir surinkusios daugiausia taškų (ar užduotis įveikusios greičiausiai), laimės vertingus prizus: dovanų čekius apsilankymui pramogų ir nuotykių parke.

Komandą gali sudaryti ir kelių šeimų atstovai. Renginys tinkamas visų amžiaus grupių dalyviams. Mažųjų šventiniame renginyje lauks batutas ir kitos pramogos.

Užduotys bus pateikiamos tik lietuvių kalba.

Projektą „Gamtos lobių medžioklė“ įgyvendina Žaliosios politikos institutas bendradarbiaudamas su Vilniaus rajono savivaldybe.