Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Vaikų chorų festivalio „Europa Cantat Junior“ koncertas: Elisendos Carrasco dirbtuvės

Informacija

Renginys Renginys:
Koncertas
Data Data:
Antradienis, Liepa 19, 2022
Vieta Vieta:
Šv. Kotrynos bažnyčia
Pradžia Pradžia:
19:30 val.
Pirkti internetu Pirkti internetu:

Apie

Tarptautinis vaikų chorų festivalis "Europa Cantat Junior" yra Europos chorų asociacijos iniciatyva vis kitame Europos mieste rengiamas įvykis, pasaulio chorinės muzikos žemėlapyje matomas ypatingai ryškiai. Šimtai choristų iš visos Europos festivalyje kaskart susirenka mokytis iš pasaulinio garso dirigentų, koncertuoti ir dalintis muzika su festivalį priimančio miesto gyventojais.

Koncerte išgirsime, ką per festivalyje vykusias repeticijas pavyko paruošti ispanės dirigentės Elisendos Carrasco vadovaujamiems Lietuvos choristams. Programoje girdėsime įvairių tautų lopšines, o koncertą paįvairins pasidainavimai, kuriuos ves belgas Tom Johnson ir lietuvis Martynas Vilpišauskas.