Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


ESET ON: Capture the flag kibernetinio saugumo simuliacija

Apie

Renginys įvykęs

Pasitikrinkite savo kibernetinio saugumo įgūdžius.
Dalyvaukite ESET ON: Capture the Flag simuliacijoje ir surinkite visas paslėptas vėliavas bei laimėkite prizus!

Kasmetinėje, jau 5 metus iš eilės, vykstančioje kibernetinio saugumo simuliacijoje ESET ON laukiami informacinių technologijų specialistai, siekiantys susipažinti ar daugiau sužinoti apie ESET programinę įrangą bei patikrinti savo kibernetinio saugumo įgūdžius.

Vėliavos užgrobimo rungtyje Capture the flag dalyvių komandos, naudodamos pažangų aptikimo ir reagavimo įrankį ESET Inspect, ieškos įsilaužimo į programinę įrangą pėdsakų ir tokiu būdu atras vėliavėles, kurios itin svarbios, norint laimėti turnyrą.

Tai komandinė simuliacija, todėl užduotis spręsite komandose, kurios bus suskirstytos atsitiktine tvarka. Dalyviams susidūrus su sunkumais - juos padės išspręsti patyrusi ESET Lietuva ir ESET partnerių komanda.