Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Errorai (rež.Paulius Markevičius)

Apie

Renginys įvykęs

Sveiki atvykę į „ERRORUS“ – vieną dažniausiai lankomų vietų pasaulyje! Čia vykstanti istorija nukelia į netolimą ateitį, kurioje filosofas Žanas Buridanas ieško proto ramybės. Spektaklis virsta metafora, kurią kuria nežemiškos aplinkybės ir kasdieniškos problemos.

„Meno ir mokslo laboratorijos“ spektaklyje „ERRORAI“, remiantis mokslo pavyzdžiais, kalbama apie žmonių požiūrio taškus priimant neišvengiamybę klysti. Kas nutinka, kai klaida įvyksta laiku ir taip, kaip reikalinga? Pasaulį išvysta stulbinantys išradimai, kurių, regis, nė neturėjo būti, o istorija pasuka kitu keliu...

Spektaklio režisierius Paulius Markevičius sako, kad klaida yra natūrali žmogaus prigimties savybė. Tad svarbiausias klausimas – kaip mes reaguojame į klaidą?

„ERRORAI” sukurti pagal to paties pavadinimo Justo Tertelio pjesę, įkvėptą kūrybinei komandai organizuotų dr. Vytenio Pranculio paskaitų.

Režisierius: Paulius Markevičius.
Dramaturgas: Justas Tertelis.
Mokslo konsultantas: dr. Vytenis Pranculis.
Kompozitorius: Andrius Šiurys.
Scenografė ir video menininkė: Barbora Šulniūtė.
Kostiumų dailininkė: Sandra Vasilevskaitė.
Šviesų dailininkas: Audrius Jankauskas.

Vaidina: Milda Noreikaitė, Marija Petravičiūtė, Simonas Dovidauskas, Laurynas Jurgelis, Gediminas Rimeika.

Dizainas: Dovilė Šidlauskaitė

Prodiuserė: Rusnė Kregždaitė

Spektaklį dalinai finansuoja Lietuvos kultūros taryba.
Partneriai: teatras „Meno fortas“, VU TFAI Molėtų astronomijos observatorija, knygynų tinklas „VAGA“, Caffeine.