Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Ką veikti Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje vyksta?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje vykstančius ir artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Parodyk, kaip, šoki pasakysiu, kas esi

Renginio informacija

Renginys:
Ekskursija
Data:
Šeštadienis, Liepa 11, 2020
Pradžia:
11:00 val.
Trukmė:
2 val.
Susitikimo vieta:
Prie paminklo karaliui Mindaugui

Apie

Dalyvių skaičius – iki 15 svečių.

Šokis – tai kūno judėjimas ritmingu būdu, paprastai pagal muziką ir tam tikroje erdvėje, siekiant išreikšti idėją arba emociją, išlaisvinti energiją ar tiesiog pasidžiaugti pačiu judesiu. (Encyclopedia Britannica).

Pasak XIV a. traktato „ Orchezografija“ autoriaus Tuano Arbo, „šokio dėka galite sužinoti, ar įsimylėjėliai yra sveiki, ar kojos tvirtos, o pabaigoje šokio partneriams leidžiama pasibučiuoti, todėl galima pajusti prakaitą, užuosti, ar nesklinda blogas pasenusios mėsos kvapas, kuris vadinamas „avienos mente“. Taigi, be visokių kitokių šokio dorybių, tai būtina ir visuomenės gerovei bei klestėjimui“. O dar šokis - puikus būdas ne tik ausimis, bet ir raumenimis išgirsti istoriją ir patiems pakeliauti laiko mašina.

Jei mėgstate aktyvų laisvalaikį, sužinoti ir išmokti ką nors naujo, ir visa tai daryti nuotaikingai, ši ekskursija skirta būtent Jums. Keliaudami nedideliu lanku pro Vilniaus pilis, padarysime didelį lankstą per epochas:

 • pabandysime išmokti ir pašokti trumpus skirtingų laikmečių šokius tuos laikus menančiose erdvėse;
 • išsiaiškinsime, kokią įtaką šokio judesiui ir tempui turėjo tuometis kostiumas;
 • Žygimanto Augusto dvare paieškosime muzikalių šnipų;
 • palyginsime konkrečių epochų muzikos instrumentus, aptarsime madas ir istorinių asmenybių polėkius;
 • pakelsime ūpą sau ir aplinkiniams.
 • Dėmesio: ekskursijos metu būsite šokdinami, todėl labai pravers patogi avalynė ir vandens buteliukas, tačiau jokio išskirtinio fizinio ar choreografinio pasiruošimo tikrai nereikia.

  Ekskursijos pradžia – prie paminklo karaliui Mindaugui. Ekskursijos pabaiga – prie Katedros varpinės


  Į ekskursijos kainą įskaičiuota: gido paslauga.

  Minimali grupė - 4 svečiai. Jei grupė nesusirenka, ekskursijos nevedame, informuojame apie tai svečius, kurie nusipirko bilietus ir pinigus nedelsiant grąžiname.

  Ekskursija gali būti vedama lietuvių, anglų rusų arba baltarusių kalbomis.

  Telefonas pasiteiravimui +370 616 20007

  Biletus galite pirkti čia