Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Ką veikti Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje vyksta?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje vykstančius ir artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Ekskursija: "Good morning, Vilniau!"

Renginio informacija

Renginys:
Ekskursija
Data:
Šeštadienis, Liepa 4, 2020
Pradžia:
12:00 val
Trukmė:
2.5 val
Vieta:
Vašingtono a. 1

Apie

“Good morning, America!” jau 45 metus sveikinasi žurnalistai iš Times Square. “Labas rytas, Lietuva” jau 33 metus sveikinasi žurnalistai iš LRT studijos. Bet ar ryto programos yra vienintelis dalykas siejantis JAV ir Lietuvą?

Amerikietiška svajonė mūsų kraštiečius vilioja jau ne vieną šimtmetį. Jų pėdsakus galėtumėte atrasti kiekviename JAV didmiestyje. Tačiau šį kartą siūlome į Ameriką pažvelgti kiek kitaip ir paieškoti jos čia pat - Vilniaus centre. Ar kada nors susimąstėte, kodėl Vilniuje yra Vašingtono aikštė? Ir kur sovietmečiu liejosi džiazo garsai? O kuris vilnietis gasdino JAV visuomenę? Profesionalus gidas jums ne tik papasakos apie lietuvių nuotykius už Atlanto, bet ir atskleis abiejų valstybių politinius ir ekonominius ryšius istorijos tėkmėje. O kad nemanytumėte, jog JAV daugiakultūrę virtuvę pristato tik McDonalds greito maisto restoranas, ekskursijos metu, turėsite galimybę paskanauti amerikietiškos virtuvės maisto.


Svarbu! Jei norite gauti vietą, užsisakykite ekskursiją iš anksto! Atsiskaitant už ekskursiją vietoje taikomas papildomas 1,5 eur aptarnavimo mokestis.

Ekskursijos kaina - 12 EUR.

Į kainą įskaičiuota - gido pasaluga, mini degustacija.

Rezervuoti galite čia.

Telefonas pasiteiravimui +37069169365