Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   „Eiti ramybėn“ (Rež. Phil Von) | Kultūros naktis 2020

Renginio informacija

Nemokamas Nemokamas:
Renginys Renginys:
Koncertas
Data Data:
Penktadienis, Rugsėjis 25, 2020
Vieta Vieta:
M. K. Čiurlionio namai Vilniuje, Savičiaus g. 11
Pradžia Pradžia:
18:00 val.
Trukmė Trukmė:
5 val.

Apie

Ilgametis M. K. Čiurlionio namų bičiulis, prancūzų daugiabriaunis menininkas, gyvosios elektroninės muzikos kompozitorius ir atlikėjas, neo–flamenko šokėjas, aktorius, poetas PHIL VON kartu su pianistu ROKU ZUBOVU istoriniuose M. K. Čiurlionio namų rūsio patalpose pristatys meditacinę garso ir vaizdo instaliaciją „Eiti ramybėn“ (Rež. Phil Von).

Garso ir vaizdo instaliacija „Eiti ramybėn“ atsirado Phil Von netikėtai atradus M. K. Čiurlionio muzikos pasaulį, dovanojantį vidinę harmoniją ir ramybę. Drauge su Roku Zubovu, Phil Von šioje instaliacijoje tarsi užduoda klausimą:

  • Ar pastebėjote kaip mūsų „laiko“ suvokimas pagreitėjo?
  • Ar pajutote baimę nebebūti iš tikrųjų̨ artimi, ryšyje?

„Buvimo pasiekiamu“ būtinumas bet kuriuo momentu...

„Viskas – skubu“ sindromas.

M. K. Čiurlionio namai kviečia festivalio „Kultūros naktis“ metu nusileisti į istorinį rūsį tiesiai po kambariu, kuriame prieš šimtą metų skambėdavo paties M. K. Čiurlionio skambinama muzika ir panirti į metamorfozinį garsų ir vaizdų fantazijos pasaulį, užmiršti lekiantį laiką ir „Eiti ramybėn“.


Būtina išankstinė REGISTRACIJA. Registracijos forma: www.mkcnamai.lt/eiti-ramyben-rez-phil-von-kulturos-naktis-2020

Telefonas pasiteiravimui 8 646 53 503


Renginio metu privaloma dėvėti burną ir nosį dengiančias apsaugos priemones, vadovautis LR SAM rekomendacijomis.