Renginiai Vilniuje domina daugelį, todėl, jei ieškote, kas vyks artimiausiu metu sostinėje: šiandien ar rytoj, esate tinkamoje vietoje! Ši svetainė yra puikus šaltinis, kuriame rasite išsamų sąrašą artėjančių renginių tiek Vilniuje, tiek jo apylinkėse.


EDIH VILNIUS | Atviros prieigos HPC paslaugos VU

Apie

Renginys įvykęs

Kviečiame virtualiai dalyvauti renginyje visus, kuriuos domina skaitmeninės transformacijos galimybės ir EDIH VILNIUS teikiamos paslaugos.

Renginio pranešimai:
1. EDIH-Vilnius projektas. VU našiųjų skaičiavimų sistemos. (Juozas Šulskus).
2. Našiųjų skaičiavimų infrastruktūra (Eduardas Kutka).
Įvadiniai mokymai - kuo skiriasi HPC ir įprastas galingas stalinis kompiuteris. HPC tipai, VU turima infrastruktūra. Prisijkungimai prie VU HPC infrastruktūros VU bendruomenei naudojant SSH raktus, failų kopijavimas ir resursų užsakymo galimybės.
3. HPC užduočių valdymas, naudotojų programinė įranga skaičiavimai HPC infrastruktūroje (Rolandas Naujikas).
Lustre failų sistema, naudotojų užduočių valdymas Slurm aplinkoje. Užduočių automatizavimas Sbatch failų pagalbaUžduočių paleidimas interaktyviu ir autonominiu režimais, paketų diegimas naudotojo aplinkoje. Singularity konteineriai ir jų naudojimo aspektai palengvinantys darbą HPC aplinkoje, darbą su MPI, bei apdorotų duomenų parsisiuntimą į naudotojo kompiuterį.

Projektas finansuojamas Ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo plano „Naujos Kartos Lietuva ir 2021–2027 metų ES investicijų programos lėšomis.