Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


JAUNA MUZIKA | „E.MANONATA“ SFERA

Apie

Renginys įvykęs

Festivalis „e.manonata“ skirtas jauniausiems kompozitoriams – elektronine muzika besidomintiems moksleiviams ir moksleivėms. Tai didesnio edukacinio projekto „Mano nata“ dalis. Šįmet festivalis organizuojamas antrąjį kartą. Jo tikslas – skatinti paauglių kūrybiškumą ir drąsą eksperimentuoti. Šiais metais renginyje dalyvavo moksleiviai iš septynių Lietuvos miestų ir miestelių. Jie iš anksto pateikė savo kūrinių „juodraščius“, sukurtus laikantis šiųmetės festivalio „Jauna muzika“ koncepcijos – BŪTI šalia. Vėliau, konsultuodamiesi su profesionaliais kompozitoriais Jonu Jurkūnu, Jurgiu Jarašiumi ir Matu Šablauskiu, plėtojo ir tobulino savo idėjas. Galutiniai šių eksperimentų rezultatai skambės baigiamajame „e.manonata“ koncerte.

„Jauna muzika“ – vienas seniausių festivalių Lietuvoje, orientuotas į garso menininkus ir eksperimentinės muzikos kūrėjus. Šiais metais festivalio tema – BŪTI šalia, todėl kiekvienas programos dėmuo vienaip ar kitaip – per kūrinius arba jų atlikėjus – jungia bent dvi kaimynines šalis. Kaip visuomet, stengtasi įtraukti ne tik muziką, bet ir kitas meninės kūrybos sferas, pateikti plačią žanrų, stilių ir techninių sprendimų paletę.