Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Džiunglių takas ant Baltojo tilto

Apie

Renginys įvykęs

Kviečiame pamatyti išskirtinį reginį – sostinės Baltasis tiltas virs atogrąžų mišku!

Unikalus ir Lietuvoje dar nematytas 3D vizualas leis nusikelti į atogrąžų miško taką ir iš arčiau pažinti ten gyvenančią gyvūniją.

Šia iniciatyva siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į masinio miškų naikinimo problemą ir prisidėti prie klimato kaitos mažinimo. Turėsite unikalią galimybę paremti The orangutan project, skiriant lėšas atogrąžų miškų išsaugojimui.

Visuomenėje dažnai vyrauja supratimas, kad neigiami klimato kaitos reiškiniai vyksta toli nuo mūsų ir dėl to nesame už tai atsakingi. Miškų naikinimo tematika aktuali ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Šiuo projektu siekiama atkreipti dėmesį į vieną iš esminių Žemės gyvavimo dalių – atogrąžų miškus – pasaulio plaučius, kurie atsakingi už švarų ir gryną orą.

Vis didesnė dalis visuomenės ignoruoja klimato kaitos reiškinį, o miškų kirtimą praleidžia pro ausis kaip savaime suprantama faktą. Žmonės išreiškia palaikymą, tačiau neįsipareigoja imtis konkrečių veiksmų.

Esame pirmoji karta, kuri jaučia klimato kaitos padarinius. Ir paskutinė – kuri gali priimti sprendimus, galinčius sustabdyti aplinkai daromą žalą.