Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   DramaFest: Nutikimai ekologiniam ūky

Apie

Renginys įvykęs

„DramaFest“ – Vilniaus mažojo teatro spektaklių eskizų festivalis, kviečiantis išvysti bei patirti dramaturgijos ir teatro bandymų erdvės „DramaTest“ 2021-ųjų metų rezultatus. Keturias dienas skirtingose VMT erdvėse aštuoni „DramaTest“ režisieriai ir jų komandos žiūrovams pristatys savo darbus, sukurtus per dviejų savaičių repeticijų laikotarpį. Publikos reakcijos taps svarbiu argumentu, sprendžiant, ar eskizas taps visaverčiu spektakliu.

Šis eskizas – „DramaTest“ atviro kvietimo konkursinės programos dalis.

Komedijoje apie šiandien daugelį žmonių apėmusią pseudodvasingumo paieškų maniją dvi jaunos kūrėjos – dramaturgė Monika Baranauskaitė ir režisierė Eglė Kižaitė – demonstruoja neprilygstamą gyvenimo stebėtojų talentą. Todėl daugelis žiūrovų spektaklio „Nutikimai ekologiniam ūky“ eskize atpažins savo pažįstamus, o gal ir save pačius. Matysite pirmąją pjesės dalį, kurioje susipažinsite su kūrinio veikėjais ir tapsite skirtingų pasaulėžiūrų susidūrimo liudininkais.

Pjesė pasakoja apie jauną žmogų, bandantį gyventi šiame pasaulyje, pasitelkiant įvairiausias populiarias saviugdos priemones, ieškoti savęs, laimės. Pagrindinis herojus Julius bėga nuo praeities problemų, neigia, kad jų turi, ir nusprendžia kardinaliai pakeisti savo gyvenimą, pradėti jį iš naujo. Jis vienas persikelia į seną, iš močiutės paveldėtą sodybą, kur galvoja kurti ekologinį ūkį, nors apie ūkininkavimą neturi jokio supratimo. Tačiau visos jo praeities problemos į sodybą atseka paskui jį. Ir nori nenori Juliui tenka tas problemas vienaip ar kitaip spręsti. Monika Baranauskaitė.

Pjesės autorė – Monika Baranauskaitė
Režisierė, scenografijos ir kostiumų idėjos autorė – Eglė Kižaitė
Kompozitorius – Pijus Narijauskas

Vaidina: Marius Čižauskas, Inga Burneikaitė, Mantas Vaitiekūnas, Tomas Stirna