Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


Dovanojame saulę Vilniui

Apie

Renginys įvykęs

Šiaulių banko 30-mečio proga nuleisime saulę iš dangaus ir ja nušviesime Lietuvos miestus. Vilniuje saulė patekės prie Baltojo tilto lapkričio 26 d. 17.00–23.00 val.

Mūsų gimtadienio saulė taps ryškiausiu miesto šviesuliu tamsų vakarą ir kvies atsipalaiduoti nuo rūpesčių ir bent trumpam pasimėgauti tykia ir jaukia atmosfera. Atvykusius vaišinsime arbata ir karštais vafliais su karamele. Kviečiame būti #arčiau, sušilti ir pasigėrėti neeiliniu šviesos reginiu. Tik nepamirškite akinių nuo saulės!

Renginio metu fotografuojama ir filmuojama. Nuotraukos ir vaizdo medžiaga vėliau bus patalpintos Šiaulių banko interneto puslapyje ir socialinėse paskyrose. Nepageidaujant būti fotografuojamiems ir (arba) filmuojamiems arba nesutinkant su nuotraukų ir (arba) vaizdo medžiagos skelbimu, prašome apie tai informuoti fotografą arba susisiekti su renginio organizatoriumi prkd@sb.lt. Linkime šviesių akimirkų!