Renginiai Vilniuje domina daugelį, todėl, jei ieškote, kas vyks artimiausiu metu sostinėje: šiandien ar rytoj, esate tinkamoje vietoje! Ši svetainė yra puikus šaltinis, kuriame rasite išsamų sąrašą artėjančių renginių tiek Vilniuje, tiek jo apylinkėse.


DOMINYKAS: KONCERTAS SU BERNAIS

Informacija

Renginys:
Koncertas
Data:
Trečiadienis, Lapkritis 29, 2023
Vieta:
OPERA Social House
Pradžia:
20:00 val.
Pirkti internetu:

Apie

Dominyko Vaitiekūno koncertas, kurį atlikėjas ruošia kartu su trimis gerai pažįstamais bernais su kuriais ne tik muzikuoja, bet ir mąsto apie nostalgiją tėvelio kurtkei iš 90'. Tėvelio kurtkes vilki ir scenoje.

Programos muzikinį pagrindą sudaro autorinės dainos iš Dominyko programų „100 AŠ“, spektaklio „SLABODKĖS VYŠNELĖ“, grupės „LIŪDNI SLIBINAI“, bei alter ego Vitalijaus Špokaičio repertuaro. Koncerte skamba būmčikas, istorijos, bajeriai ir pasakojimai apie VMI ir kitas gyvenimo kliūtis. Viskas nuoširdu. Kartais graudu, kartais šmaikštu.

Koncerte didžioji dalis Dominyko dainų skamba synth pop stiliumi ir atliekamos klavišiniais ir sintezatoriais (Kazimieras Krulikovskis) , elektrine gitara (Kęstutis Vaitkevičius) ir būgnų mašinomis (Nikita Kiriūchinas).