Atraskite įdomiausius renginius Vilniuje ir pasinerkite į sostinės kultūrinį gyvenimą. Nuo muzikos koncertų, teatro spektaklių iki festivalių ir parodų – čia rasite viską, kas suteiks jums nepakartojamų įspūdžių. Renginiai Vilniuje yra jūsų gidas po įsimintiniausius miesto įvykius!


DOMINYKAS: KONCERTAS SU BERNAIS

Apie

Renginys įvykęs

Dominyko Vaitiekūno koncertas, kurį atlikėjas ruošia kartu su trimis gerai pažįstamais bernais su kuriais ne tik muzikuoja, bet ir mąsto apie nostalgiją tėvelio kurtkei iš 90'. Tėvelio kurtkes vilki ir scenoje.

Programos muzikinį pagrindą sudaro autorinės dainos iš Dominyko programų „100 AŠ“, spektaklio „SLABODKĖS VYŠNELĖ“, grupės „LIŪDNI SLIBINAI“, bei alter ego Vitalijaus Špokaičio repertuaro. Koncerte skamba būmčikas, istorijos, bajeriai ir pasakojimai apie VMI ir kitas gyvenimo kliūtis. Viskas nuoširdu. Kartais graudu, kartais šmaikštu.

Koncerte didžioji dalis Dominyko dainų skamba synth pop stiliumi ir atliekamos klavišiniais ir sintezatoriais (Kazimieras Krulikovskis) , elektrine gitara (Kęstutis Vaitkevičius) ir būgnų mašinomis (Nikita Kiriūchinas).