Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


DigiGreen 2022

Apie

Renginys įvykęs

Žalioji pertvarka ir skaitmeninė transformacija – du Europos Sąjungos varikliai, artimiausiu metu skatinsiantys pramonės virsmą ir ekonomikos augimą. Įmonės, pirmos įgyvendinusios šiuos pokyčius savo veikloje, neabejotinai įgys konkurencinį pranašumą ir užims lyderiaujančias pozicijas.

Konferencijos ir kontaktų renginio "DigiGreen 2022" ašis - inovacijos. Išmanias technologijas kuriančių ir diegiančių įmonių atstovai dalinsis gerąja praktika, startuoliai - nepagražinta inovacijų vystymo patirtimi ir išmoktomis pamokomis, ekspertai - praktiniais patarimais, kur sutelkti dėmesį ir kaip efektyvinti savo veiklą.

Renginyje turėsite galimybę išgirsti šiuos ir kitus pranešimus:
- Kaip dizaino sprendimai gali padėti verslui būti tvaresniu?
- Elektromobilių parko plėtra: kokios galimybės ir iššūkiai laukia verslo įmonių?
- ESG principų reikšmė investuotojų akimis
- Žalesnės investicijos verslui
- The journey of building a cleantech startup (startuolių diskusija anglų k.)

Dalyvavimas renginyje nemokamas, tačiau būtina išankstinė registracija. Suskubkite užsiregistruoti, vietų skaičius ribotas!

Renginį organizuoja Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parkas, Lietuvos švariųjų technologijų klasteris ir Saulėtekio slėnio skaitmeninių inovacijų centras.