Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


Deeper Upper koncertas

Apie

Deeper Upper“ – tai muzikinės idėjos, gimstančios ieškant giliau. Jau daugiau nei dešimtmetį gyvuojanti kompanija spėjo stipriai įsitvirtinti Lietuvos indie scenoje. Pernai trijulė atvertė šviežią lapą kūryboje ir grįžo su nauju albumu „Kino salė“. Leidinys talpina vienuolika muzikinių istorijų, šįkart gimusių lietuvių kalba ir įsiprasminusių vinilo formatu.

Grupės biografijoje iš viso du pilni bei du mini albumai, koncertai ir turai lietuviškuose bei užsienio muzikos festivaliuose. Į Tamstą „Deeper Upper“ vyrai grįžta žadėdami muzikinę kelionę po grupės kūrybos istoriją: programą sudarys ne tik naujausio albumo kūriniai, bet ir bus nupūstos dulkės iš grupės archyvo, jau seniai skambėjusio koncertuose. O jei žvaigždės sukris tinkama linkme, galbūt ir šiek tiek muzikinių staigmenų.