Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   „Da pacem“ - Vilniaus universiteto chorų sezono uždarymo koncertas

Apie

Renginys įvykęs

Gegužės 14 dieną, 18 val. Vilniaus universiteto (VU) Šv. Jonų bažnyčioje vyks trijų VU chorų – „Virgo“, „Gaudeamus“ ir „Pro musica“ – sezono uždarymo koncertas „Da pacem“.

Koncerto programą jungia taikos, laisvės, vienybės ir palaikymo Ukrainai tematika. Pirmą kartą gyvai nuskambės Donato Zakaro kūrinys „Da pacem, Domine“, gimęs karo Ukrainoje akivaizdoje. VU chorai atlikdami šią titulinę giesmę bei ukrainiečių liaudies dainą „Ой, чий то кінь стоїть“ siekia kultūriškai palaikyti už laisvę kovojančią Ukrainą.

Koncerte bus atliktas ir Karl Jenkins motetas „Healing Lights“ iš ciklo „The Peacemakers“ bei Gabriel Faure „Requiem“ dalis „Libera me“ (liet. „išlaisvink mane“). Solo partiją atliks Nerijus Masevičius.

VU chorų sezono uždaryme skambės ir kūriniai iš artėjančios 19-osios Baltijos šalių studentų dainų ir šokių šventės „Gaudeamus 2022“, taip pat J. Neske, K. Daugirdo, R. Mažulio ir kitų autorių kūriniai.

Bilietai: TIKETA

Vilniaus universiteto chorų meno vadovė ir vyriausioji dirigentė Rasa Gelgotienė.

Chormeisteriai: Ignas Garla, Nerijus Masevičius, Deividas Kukta, Indrė Pinkevičė, Raminta Gocentienė ir Asta Balnionytė-Grajevskė.