Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Akordeonistų orestras „Consona“

Apie

Renginys įvykęs

AKORDEONISTŲ ORKESTRAS „CONSONA“
Meno vadovas ir dirigentas prof. Ričardas Sviackevičius
Solistai: Agnė Stančikaitė (sopranas), Raimonds Ungurs (akordeonas, Latvija)

Akordeonistų orkestras „Consona“ yra vienintelis profesionalus tokios sudėties kolektyvas ne tik Lietuvoje, bet ir visose Baltijos šalyse. Jame groja Lietuvos akordeonistai profesionalai, tarptautinių konkursų laureatai.

Subūręs orkestrą ir formuodamas jauno kolektyvo grojimo manierą bei repertuarą, profesorius Ričardas Sviackevičius pradėjo ieškoti naujų nišų jo veiklai. Ilgainiui šie kūrybiniai ieškojimai virto gyvybingomis gastrolėmis ir intensyviais koncertiniais pasirodymais Lietuvoje ir užsienio šalyse: Vokietijoje, Suomijoje, Lenkijoje, Austrijoje, Ispanijoje, Prancūzijoje, Vengrijoje, Graikijoje, Norvegijoje, Latvijoje, Estijoje, Rusijoje. „Consonos“ profesionalumas įvertintas ir Italijoje vykusiame konkurse „Premio Cita di Castelfidardo“ – suteiktas laureato vardas.

Orkestro repertuare sutinkami ne tik įvairūs laikmečiai, epochos ir stiliai, čia skamba pasaulio muzikos klasikų, įvairių šalių autorių, Lietuvos kompozitorių sukurti ir akordeonų orkestrui instrumentuoti opusai. „Consona“ nuolat ieško inovatyvių sprendimų, bendradarbiauja su garsiais Lietuvos ir užsienio solistais ir atlikėjais, o koncertai įvairiose koncertų salėse gausiai lankomi ir itin laukiami klausytojų.

Šiandien akordeonų orkestras „Consona“ ne tik siekia išlaikyti aukštą meninį lygi, bet ir atkakliai ieško bei pildo repertuarą naujais kūrybiniais ištekliais, džiugina klausytojus naujomis programomis, dar negirdėtais opusais.

Susitikime Rotušės kolonadoje!

Rėmėjas - Vilniaus miesto savivaldybė
Partneriai - LRT, Lietuvos kariuomenė, Vilniaus Klubas, UAB „Vilniaus apšvietimas“, UAB „RTA grupė“, JCDecaux