Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


Colours of Bubbles | Vasaros Terasa

Apie

Renginys įvykęs

Rugpjūčio 16 Colours of Bubbles kviečia po Vasaros Terasos saule.

Daugiau nei dešimtmetį kartu žygiuojantys Colours of Bubbles jau užsitikrino kinematografiško roko kūrėjų titulą. Jie – tamsesnio, gilesnio šiuolaikinio indie roko muzikos atspindžio atstovai, nagrinėjantys rūškanos ir meilės, euforijos ir šviesos temas.

Kultūrinio projekto „Europavox“ pavadinti „šlovingai himniško, rankas į orą iškelti kviečiančio rokenrolo“ kūrėjais, Colours of Bubbles įrodė, kad yra verti šio titulo: jie pelnė daugybę apdovanojimų ir nominacijų, M.A.M.A apdovanojimuose tapo laimėtojais „Metų roko grupės“ kategorijoje, grojo didžiausiose šalies arenose bei turavo visoje Europoje.

Jie nebijo peržengti ribų ir išlipti iš savo komforto zonos – Colours of Bubbles sukūrė muziką režisieriaus Aleksandr Špilevoj spektakliams „Neišmoktos pamokos“ ir „Šv. Speigas“, dirba kartu su kameriniu orkestru ir atranda daugybę kitų kelių, kuriais žengiant skamba kinematografiško roko odės gyvenimui, meilei ir saviems.