Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Collaborative Jazz Septet koncertas

Apie

Renginys įvykęs

Gegužės 8 d., 19.00 val. Naujosios Vilnios kultūros centre vyks Collaborative Jazz Septet koncertas!

Vienintelis džiazo septetas Lietuvoje, autentiškai atliekantis bebop ir hardbop erų įkvėptą autorinę muziką. 2020 m. pasirodė debiutinis šio kolektyvo albumas, o šiuo metu grupė pristato naują kompozicijų seriją „That Groove”. Grupė gyvuoja daugiau nei dvejus metus, visi joje grojantys muzikantai yra ilgą sceninę patirtį turintys profesionalai. Verta paminėti, kad dalį grupės atlikėjų sudaro ne tik lietuviai, bet ir muzikantai iš Lenkijos bei Suomijos. Kaip pabrėžia kolektyvo vadovai, Donatas Petreikis bei Karolis Šarkus, galimybė bendradarbiauti, mokytis vienas iš kito ir drauge kurti su užsieniečiais tapo stimulu pasikviesti juos į Lietuvą ir kurti drauge.

Norėdami išreikšti solidarumą ir palaikymą Ukrainai pusę surinktų lėšų už bilietus skirsime paramos fondui VšĮ Mėlyna ir geltona.

Koncertus - „Džiazo vakarai miegamuosiuose Vilniaus rajonuose” iš dalies finansuoja Vilniaus miesto savivaldybė. Koncertų informacinis partneris žuranalas Savaitė.

Muzikantai:Mindaugas Vadoklis - trimitas
Karolis Šarkus - saksofonas altas, kompozitorius
Donatas Petreikis - saksofonas tenoras, kompozitorius
Jievaras Jasinskis - trombonas
Tuomas Korhonen - klavišiniai, Suomija
Mariusz Praśniewski - kontrabosas, Lenkija
Augustas Baronas - būgnai
Giedrius Ūsas - garsistas