Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


„Čiurlionis ir džiazas“: Dmitrijus Golovanovas ir Janas Maksimovičius

Apie

Renginys įvykęs

Lapkričio 17 d. 18 val. M. K. Čiurlionio namuose tęsiamas koncertų ciklas „Dialogai su Čiurlioniu“ – programą „Čiurlionis ir džiazas“ atliks Dmitrijus Golovanovas (fortepijonas) ir Janas Maksimovičius (saksofonas).

Čiurlionio džiazas. O kas būtų, jei Čiurlionis būtų gyvenęs ilgiau? Kas būtų, jei jis, kaip ir jo amžininkai, būtų pažinęs džiazo muziką? Ir koks būtų Lietuvos džiazas, jei taip įvyktų? Šie klausimai veda į fantazijų pasaulį, į kurį iš kitos pusės bando įeiti du ryškūs ir įdomūs džiazo kūrėjai ir improvizatoriai Dmitrijus Golovanovas ir Janas Maksimovičius. Projektas, skirtas M. K. Čiurlionio muzikai prisiminti bei pažvelgti į ją kitu kampu. Kai kur Čiurlionio muzika skambės kitaip, kai kur ji taps tramplinu naujoms kūrybinėms idėjoms, o kai kur Čiurlionio atspalvių teks paieškoti džiazo improvizacijų pasaulyje.

Abu muzikai yra vieni žymiausių šalies improvizacinės muzikos ir džiazo atlikėjų, abiejų biografijose daugybė koncertų svarbiausiose šalies scenose, begalė bendradarbiavimų su užsienio atlikėjais bei plati užsienio koncertų geografija, tačiau svarbiausia jiems – gyvas muzikinis bendravimas su klausytoju čia ir dabar, kiekvienos sekundės išgyvenimas ir čia pat gimstanti muzika, kurios dalyviu tampa klausytojas.

Koncertas nemokamas.
Durys atidaromos 20 min. prieš koncertą.
Išankstinė registracija nevykdoma.
Prasidėjus koncertui, vėluojantys klausytojai neįleidžiami.