Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


Renginys įvykęs

Ciao, Vilniau! - atraskite Italiją Vilniuje

Italai į Lietuvą keliavo dar prieš atsirandant pigių skrydžių kompanijoms. O kartu su jais atkeliaudavo ir įvairiausios mados, bei idėjos. Ar kada nors pastebėjote kiek daug itališkos dvasios yra Vilniaus gatvėse ir kiemuose? Tai neturėtų stebinti - pasak legendų, lietuviai yra kilę iš pačių romėnų! Tačiau turbūt rečiau susimąstote kiek Vilniaus ir Lietuvos galėtumėte rasti Italijos miestuose ir miesteliuose?

Ekskursijos metu aplankysite renesansinius Valdovų Rūmų ir Alumnato kiemus, sužinosite kurios barokinės Vilniaus bažnyčios turi itališkas dvynes. Tačiau ši ekskursija neskirta vien tik architektūriniams stiliams apžvelgti. Tai taip pat pasakojimas apie žmones - praeities ir dabarties keliautojus, prekybininkus, mokslininkus, menininkus ir kontraversišką karalienę! Kam dar, jei ne Bonai Sforsai turėtume būti dėkingi už salotas ir skrylius? Tačiau nereikėtų pamiršti, kad geriausia Italijos ieškoti espresso puodelyje - todėl ekskursijos metu sustosime padegustuoti rūšinės kavos paruoštos itališku stiliumi “Italala Caffe” kavos namuose. Tad pamatykite, paragaukite ir atraskite Italiją Vilniuje su mumis.

Ekskursijos kaina - 15 EUR/žm. Būtina registracija iš anksto. Vietų skaičius ribotas. Į ekskursijos kainą įskaičiuota: gido paslauga, 4 skirtingų rūšių kavų degustacija.

Ekskursija vyksta, jei susirenka bent 4 dalyviai.