Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Chorų Brigham Young University Singers (JAV) ir Sonoros (Vilnius)

Apie

Renginys įvykęs

Koncertas, kurį privalo išgirsti kiekvienas chorinės muzikos mėgėjas! Dr. Andrew Crane vadovaujamas „Brigham Young University Singers“ choras pasaulyje pripažįstamas dėl ypatingai aukšto meistriškumo ir muzikinio lankstumo. Choras per beveik 40 savo gyvavimo metų yra koncertavęs 27 pasaulio šalyse, atlikęs programas su tokiais meistrais kaip Eric Whitacre ir Brian Stokes Mitchell, laimėjęs nesuskaičiuojamą daugybę apdovanojimų tarptautiniuose chorų konkursuose. Specialiai koncertiniam turui Baltijos šalyse choras į savo programą įtraukė ir mūsų kraštų kompozitorių Donato Zakaro, Vaclovo Augustino, Eriks Ešenvalds, Cyrilus Kreek muzikos.
Kolektyvą Vilniuje priims ir scena dalinsis Valerijos Skapienės diriguojamas mišrus choras „Sonoros“, švenčiantis penkerių metų jubiliejų ir šį rudenį apdovanotas „Aukso paukšte“ kaip geriausias naujai susikūręs mėgėjų meno kolektyvas Lietuvoje.