Atraskite įdomiausius renginius Vilniuje ir pasinerkite į sostinės kultūrinį gyvenimą. Nuo muzikos koncertų, teatro spektaklių iki festivalių ir parodų – čia rasite viską, kas suteiks jums nepakartojamų įspūdžių. Renginiai Vilniuje yra jūsų gidas po įsimintiniausius miesto įvykius!


Build Stuff Conference 2024: Digital Spark

Informacija

Renginys:
Seminaras
Data:
Penktadienis, Lapkritis 15, 2024
Vieta:
Radisson Blu Hotel Vilnius, Konstitucijos pr. 20
Pirkti internetu:

Apie

Build Stuff yra aukščiausio lygio technologijų konferencija, vykstanti gyvybingame Vilniaus mieste, Lietuvoje, kuri suburia programuotojus, novatorius ir pramonės lyderius iš viso pasaulio. Dalyviai turi unikalią galimybę mokytis iš geriausių pranešėjų, dalyvauti praktiniuose seminaruose ir sužinoti naujausias technologijų tendencijas bei pasiekimus.

Dalyvaudami Build Stuff, praplėsite savo žinias, tobulinsite įgūdžius ir užmegsite ryšius su aktyvia technologijų entuziastų bendruomene. Puikios tinklaveikos galimybės leis jums susitikti su bendraminčiais, gauti įžvalgų iš ekspertų ir užmegzti vertingus profesinius ryšius. Nesvarbu, ar siekiate bendrauti, mokytis ar būti įkvėpti, Build Stuff Vilniuje siūlo neprilygstamą patirtį, kuri skatins jūsų aistrą ir karjerą. Nepraleiskite progos tapti šio dinamiško renginio dalimi!

https://www.youtube.com/@BuildStuff