Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Brilijant advenčers

Apie

Renginys įvykęs

Spektaklio anotacija:

Vilniaus miesto teatro „Meno ir mokslo laboratorija “ scenoje atgimsta dramaturgo Alistair McDowall darbas – pjesė „Brilliant Adventures“. Kūrinyje pasakojama apie keistą, bevaisėje priemiesčio žemėje gyvenančią šeimą: Luką ir Robą, jų tėvą bei vietos po saule nerandantį Luko draugą Gregą. Nepaisant to, kad atšiaurioje aplinkoje gyvenantys vaikinai yra supami narkomanų ir narkotikų prekeivių, jie bando išgyventi ir rūpinasi vienas kitu taip, kaip įstengia. Pjesės veiksmas nuspėjamas atrodo tik iš pradžių: dramaturgas pasitelkia magiškojo realizmo elementų, sukeliančių netikėtų siužeto vingių ir moralinei dramai suteikiančių metafiziškumo.

Gediminas Rimeika, režisierius:
Mes visi turim savo laiko mašinas. Tos, kurios mus sugrąžina, yra prisiminimai. Tos, kurios veda į priekį, yra svajonės.

Premjera: 2021 m. gegužės 7 d., „Menų spaustuvėje“
Prodiuseris: Vilniaus miesto teatras „Meno ir mokslo laboratorija“

Spektaklį finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Vilniaus miesto savivaldybė