Atraskite įdomiausius renginius Vilniuje ir pasinerkite į sostinės kultūrinį gyvenimą. Nuo muzikos koncertų, teatro spektaklių iki festivalių ir parodų – čia rasite viską, kas suteiks jums nepakartojamų įspūdžių. Renginiai Vilniuje yra jūsų gidas po įsimintiniausius miesto įvykius!


Spektaklis tėčio dienos progai "Blogas tėtis"

Informacija

Renginys:
Spektaklis vaikams
Teatras:
Raganiukės teatras
Data:
Sekmadienis, Birželis 2, 2024
Vieta:
S. Stanevičiaus g. 24, LT-07102, Vilnius
Pradžia:
12:00 val.
Pirkti internetu:

Apie

Spektaklio eskizas pastatytas pagal David Walliams (Deividas Valjamsas) knygą ,,Blogas tėtis” – britų rašytoją, dėl kurio juokingų ir įdomių knygų visi Jungtinės Karalystės vaikai eina iš proto!

Susipažink su Frenku ir jo tėčiu. Blogu tėčiu? Ne, Frenkui jo tėtis – pats geriausias pasaulyje! O dar jis buvo pats geriausias lenktynininkas, bet po avarijos prarado darbą ir sveikatą, ir dabar šlubuoja su medine koja. Bet tai Frenkui visiškai nesvarbu. Nesvarbu ir tai, kad tėtis visai neturi pinigų – nė skatiko, ir jie su Frenku priversti skursti. Frenkas vis tiek myli savo tėtį. Tėtį, kuris, norėdamas išbristi iš skurdo ir atiduoti skolas, padarė kai ką labai negero – ir net pakliuvo į kalėjimą. Tačiau dėl to tėtis netapo blogesnis, net jei visi mano kitaip. Ir Frenkas padarys viską, kad padėtų tėčiui.

„Blogas tėtis“ – tai labai pašėlęs ir juokingas pasakojimas apie berniuką, kuris ėjo lenktynių su visų didžiausiais blogiukais. Apie Frenką, patį geriausią paties geriausio tėčio sūnų!

Vaidina – Raganiukės teatro aktoriai.

Vienos dalies spektaklis.
N-4 Skirtas vaikams nuo 4 metų.