Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


Renginys įvykęs

Birbynių kvinteto koncertas ir linksmasis Vytis

Muzika, linksmi pašnekesiai ir prizų lietus – visa tai nustebins tiesiog vidury dienos! Gruodžio 2 d. (trečiadienį) 12 val. ansamblis „Lietuva“ kviečia į tiesioginę Facebook transliaciją, kurioje muzikinę programą dovanos charizmatiškasis Birbynių kvintetas. Kartu su juo pasirodys ir koncertą moderuos naujasis vaikų herojus, vis skirtingais laikmečiais keliaujantis Vytis iš „Tada ir dabar“ laidų.

Ar žinojote, kad birbynė – vienas seniausių lietuviškų instrumentų, kuriuo galima sugroti kone viską? Birbynių kvintetas kartu su Vyčiu pasiners į kelionę laiku: dviejų dalių muzikiniame koncerte skambės ir tautinės lietuvių dainos, ir visiems gerai žinomi kūriniai kaip „Rožinė Pantera“ ar E. Sipavičiaus šlageris „Gera“. Nesvarbu, kas esi ir kur tuomet būsi, – programa skirta tiek mažiems, tiek dideliems!

Tiesioginės transliacijos metu komentaruose galėsite uždavinėti klausimus, į kuriuos atsakys Vytis kartu su koncerto atlikėjais. Įdomiausių, originaliausių klausimų autorius apdovanosime prizais!

Birbynių kvinteto programa – tiesiogiai iš valstybinio ansamblio „Lietuva“ patalpų ir Facebook paskyros!

Facebook renginys:

PROGRAMOS DALYVIAI:
Renginio vedėjas – Vytis (Modestas Jančiulis)
Atlikėjai – Arvydas Jankus, Ramūnas Strolis, Žilvinas Rukas, Viktoras Rimša, Tomas Matevičius, Romas Matevičius, Algirdas Jedemskij, Jokūbas Vaitelė, Stanislovas Stankūnas
Orkestro vadovas ir dirigentas – dr. Egidijus Kaveckas
Meno vadovas – Giedrius Svilainis