Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


KOVOJANTI UKRAINA. Beatos Kurkul paroda

Apie

Renginys įvykęs

Balandžio 17 - gegužės 7 d. kviečiame visus į Beatos Kurkul parodą "Kovojanti Ukraina". 23 menininkės darbai bus eksponuojami PPC OZAS rotunde (centrinėje aikštėje, esančioje prekybos centro viduje). Parodą galima aplankyti nemokamai prekybos centro OZAS darbo metu (10:00 - 21:00 val.).

Parodos darbų autorė - Beata Kurkul - Lietuvos pilietė, nuo 2008 metų gyvenanti ir dirbanti Kijeve, Ukrainoje. Jos pagrindinis darbas - 2D dailininkė ir art-direktorė vienoje Ukrainos kompiuterinių žaidimų kūrimo studijoje. Nuo 2014 metų, kai prasidėjo hibridinis karas su Rusija, Beatos vyras užsiėmė savanorystės veikla. Beata padėdavo ir pradėjo piešti iš pradžių Ukrainos pasieniečius, o paskui ir kitų karinių struktūrų atstovus. Kartu su Ukrainos Pasienio Tarnyba buvo organizuota daugybė parodų įvairiuose daliniuose visoje Ukrainoje, taipogi Mariupolyje (2016 m.).