Renginiai Vilniuje domina daugelį, todėl, jei ieškote, kas vyks artimiausiu metu sostinėje: šiandien ar rytoj, esate tinkamoje vietoje! Ši svetainė yra puikus šaltinis, kuriame rasite išsamų sąrašą artėjančių renginių tiek Vilniuje, tiek jo apylinkėse.


BAROQUE CONTEMPO: kai barokas suskamba kitaip | MUZIKA GYVAI

Apie

Renginys įvykęs

Baroko ir džiazo sintezė – netikėta ir spalvinga. Kvartetas „Baroque Contempo“ atskleidžia impulsyviojo baroko magiją, arijoms suteikdamas intriguojantį džiazinį pulsą. Džiazo atlikėjai Vytis Smolskas, Silvija Pankūnaitė ir Simonas Šipavičius bei klasikinės muzikos atstovė sopranas Karolina Glinskaitė klausytojus kviečia į miniatiūrinę kelionę baroko muzikos labirintais. Harmonija – šio sumanymo Mūza. Dviejų dermių sąlyčio taškų beieškodami kūrėjai metaforiškai skatina siekti tolerancijos, bendrumo, dvasinės harmonijos. Drauge muzikuodami, atlikėjai sukuria tyrą, magišką atmosferą bei atspindi jausmus ir išgyvenimus, pernelyg nenutolusius nuo realybės. Barokas kitaip. Barokas naujai. Barokas be perukų. Barokas su sparnais.

Atlikėjai:
Karolina Glinskaitė – vokalas (Belgija/Lietuva)
Silvija Pankūnaitė – vokalas (Lietuva)
Vytis Smolskas – fortepijonas, aranžuotės (Lietuva)
Simonas Šipavičius – saksofonas (Lietuva)

*Nuotraukos autorė – D. Mikonytė
Moksleiviams ir studentams taikoma 50% nuolaida.

MUZIKA GYVAI – tai įvairių muzikinių žanrų koncertai, rengiami jaukioje kamerinėje aplinkoje (iki 50-imt klausytojų) Tai leidžia ne tik puikiai girdėti muziką, bet ir maloniai pabendrauti su atlikėjais bei kitais renginio svečiais. Koncertai organizuojami penktadieniais, bet išskirtiniais atvejais gali vykti ir kitą savaitės dieną.